G-5 MASAJI NEDİR? NASIL UYGULANIR?

 G-5 MASAJI NEDİR? NASIL UYGULANIR?

G-5 masajı cihazımıza verilen isimden dolayı G-5 masaj aleti olarak kullanılmakta ve bilinmektedir. Uzun yıllardır selülit tedavisinde kullandığımız G-5 masajı tedavilerimiz arasında karboksi terapi işleminden sonra ilk gelen isimlerden biridir. Aynı zamanda G-5 masajı ile bölgesel zayıflama yöntemi  G-5 masajı ile büyük fayda görmekteyiz. Bölgesel olarak sıkılaşmaya yardımcı olan G-5 masajı karboksi terapi işlemimizden hemen sonra uygulandığında birbirini yöneten ve destekleyen tedaviler olduğu kanıtlanmış ve büyük oranda etkiye sahip olmanızı sağlar. G-5 masajı göbek bölgesindeki yağlarında çözülmesinde oldukça başarılı bir yöntem olup sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir işlemdir.  Ayrıca ödem şikayetinde bulunan ve kliniğimizi tercih eden danışanlarımız içinde G-5 masajı ödem atma ve spazm tedavisinde uzmanlarımız kontrolünde sıklıkla uyguladığımız bir tedavi biçimidir ve en iyi tedaviyi sizlere sunarız.

 Vücudumuzdaki fazla yağların yakılmasına sebep olan aynı zamanda hızlandıran bu eşsiz masaj tekniğimiz G-5 masajı ile metabolizmanın hızlandırılmasında oldukça etkili bir yöntemdir. Birçok faydası bulunan  G-5 masajımızda kronik yorgunluk hissiyatınızın da giderildiği birebir hastalarımıza uygulayarak test edilmiştir.

G-5 masajı yoğun olarak selülit tedavisinde kullanılan en yaygın tedavilerdendir. Cihazımız özel ritmik titreşim hareketleri ile gerçekleştirilen bir tedavidir. Hızlı ve yoğun titreşimler ile bölgede uygulandığında sıkılaşmayı aynı zamanda selülit görüntüsünü ortadan kaldıran en etkili tedavi biçimidir. Kan dolaşımını ve hücrelerimizi hareketlendiren G-5 masajı bölgesel olarak bağ dokusunu açmaya yardımcı olur. Uzun yıllar spor ile yok edilemeyen selülit görüntüsü giderilmesinde karboksi terapi yöntemi ile ve G-5 masajı uygulandığında en iyi sonuç almak ilk seanstan itibaren farkını ortaya koymuştur.

G-5 masajımızı n uygulaması yaklaşık olarak bölgesine göre değişiklik göstermekle birlikte 20 dakika sürmektedir. En az 10 seanslık paket programları ile etkili tedaviler almanız mümkündür. G-5 masajı ile size konforlu bir şekilde selülit görüntüsünü ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyoruz. Afrodit poliklinik gibi güvenli kliniklerde ve  uzman kontrolünde işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

 G-5 masajımızda kısa sürede ve uzun vadede etki görmek için düzenli ve dengeli beslenmeye,  bol bol su tüketmeye özen göstermek tedavimizin desteklenmesinde büyük öneme sahip olup, sizlere en iyi  şekilde tedaviyi sunmasına olanak sağlanmış olacaktır. G-5 sonrası morluk oluşmaması için işlemin kesinlikle eğitimini almış kişiler tarafından uygulanması,  işlemin etkisinde büyük önem taşımaktadır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın